Series
Ratings
80
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5
Save MeRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
My Rosy LifeRated ★ 4.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Cain and AbelRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.5
I Remember YouRated ★ 4.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.0