Titles you rated
Black WidowRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 3.0
The Lost CityRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
The MediumRated ★ 3.5
The MimicRated ★ 2.5
Me Before YouRated ★ 4.0
ItRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Inside meRated ★ 4.0
TenetRated ★ 2.0
BumblebeeRated ★ 2.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 3.5