Series
Ratings
106
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.5
Heaven & EarthRated ★ 3.0
Yeah, That's How It IsRated ★ 3.0
Yellow BootsRated ★ 3.5
My Dear CatRated ★ 3.0
Run, Jang MiRated ★ 3.0
The King's FaceRated ★ 3.0
The Merchant: Gaekju 2015Rated ★ 3.0
My Mother Is a Daughter-in-lawRated ★ 2.5
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 3.5
Glass SlippersRated ★ 3.5- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 3.5
Temptation of an AngelRated ★ 3.5
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 4.5- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.0
Heading to the GroundRated ★ 1.0
TazzaRated ★ 3.5
Jang Hee BinRated ★ 3.5