Titles you rated
- Brilliant LegacyRated ★ 3.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 5.0
4 Legendary WitchesRated ★ 3.5
Heart to HeartRated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Cheer Up!Rated ★ 4.0
Prime Minister and IRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 4.5
Warm and CozyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 3.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.5