Movies
Ratings
18
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0