Titles you rated
- Kuk HeeRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Byul Soon Geom Season 2Rated ★ 4.0- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0- 올림포스 가디언Rated ★ 3.5
- Angel's KissRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5- Chosun PoliceRated ★ 4.0
- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
Wild RomanceRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
My Rosy LifeRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0- Searching for the Full MoonRated ★ 4.5