Series
Ratings
40- Dating Agency: CyranoRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
Two WeeksRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 1.5
Master of StudyRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 2.5
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
Dream HighRated ★ 3.5