Titles you rated
LimitlessRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
VeteranRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.0
Ant-ManRated ★ 4.0
LoganRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0