Titles you rated
- Highway StarRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 4.5
The Mask of ZorroRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
FailanRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
JunoRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0