Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
The TuxedoRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Taken 3Rated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5