Series
Ratings
38
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 4.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 3.0
HouseRated ★ 4.5
Yong PalRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Painter of the WindRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 2.5
SpartacusRated ★ 4.0- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5
Attic CatRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
Prison Break Season 4Rated ★ 4.5