Titles you rated
SunnyRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 2.5
HopeRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 3.0
SpyRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 3.5