Titles you rated
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0