Movies
Ratings
100
MoanaRated ★ 3.5
CartRated ★ 2.5
Kill Your DarlingsRated ★ 2.5
A Letter to MomoRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
Café. Waiting. LoveRated ★ 4.0
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 1.0