Titles you rated
Woman of DignityRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 1.0
School 2013Rated ★ 0.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 0.5
GoblinRated ★ 1.5
Cinderella and Four KnightsRated ★ 1.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 1.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 0.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 0.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 0.5
Uncontrollably FondRated ★ 1.5
Bring It On, GhostRated ★ 2.0
Plus Nine BoysRated ★ 1.0
Super Daddy YeolRated ★ 1.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5