Series
Ratings
32
WestworldRated ★ 3.5- 세계견문록 아틀라스 - 아시아 맛기행Rated ★ 3.0
- 세계테마기행 - 일본의 맛을 찾아서, 규슈Rated ★ 0.5
- 세계견문록 아틀라스 - 요리의 탄생Rated ★ 3.0
- Men of the Bath HouseRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0