Titles you rated
Smile AgainRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 4.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.5
GiantRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.5
Childless ComfortRated ★ 4.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.5
Hogu's LoveRated ★ 4.0
Mom's Dead UpsetRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
Wonderful DaysRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0