Titles you rated
The ClientRated ★ 4.0
In the Heart of the SeaRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.5
The FlyRated ★ 4.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 2.5
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 3.5
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 3.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Operation Golden SpyRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Super-Dimmension! The Storm Called My BrideRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 3.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
You Call It PassionRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.5