Titles you rated
- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0
Junjou Romantica Season 1Rated ★ 3.5
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 5.0
Kamisama KissRated ★ 4.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.0- Daily Lives of High School BoysRated ★ 3.5
The Morose MononokeanRated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 5.0
Ossan's LoveRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Noragami AragotoRated ★ 3.0
NoragamiRated ★ 3.0
School-Live!Rated ★ 3.0
Lily FeverRated ★ 5.0
Beautiful Bones: Sakurako’s InvestigationRated ★ 3.0