Series
Ratings
11
High School King of SavvyRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0