Movies
Ratings
300
Brick MansionsRated ★ 0.5
The Legend of the SwordsmanRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Act of ValorRated ★ 4.0
The MechanicRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
3 Days to KillRated ★ 5.0
DreddRated ★ 4.0
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
MapadoRated ★ 5.0
BeatRated ★ 5.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 5.0
TaxiRated ★ 3.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 1.5
Officer of the YearRated ★ 2.5
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 5.0
FearlessRated ★ 5.0