Titles you rated
- The ScamRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
PunchRated ★ 2.5
The TowerRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
HopeRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0