Titles you rated
Curly SueRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
The Ugly TruthRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
Sex and the City 2Rated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5