Movies
Ratings
133
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
CloserRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
MasterRated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.5
New TrialRated ★ 4.5
SplitRated ★ 4.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 5.0
StokerRated ★ 5.0
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5