Titles you rated
- Doctor WhoRated ★ 4.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 0.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 1.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 4.0- Gokusen Season 3Rated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
For You in Full BlossomRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.0- Dragon ZakuraRated ★ 3.5
- GokusenRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5