Titles you rated
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 3.0