Movies
Ratings
22
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 5.0
Summer WarsRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0