Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
Dating AmberRated ★ 3.0
HairsprayRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
MalenaRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
Swing GirlsRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 3.0
Only YesterdayRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
OseamRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.5