Titles you rated
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
Seoul VibeRated ★ 1.0
Samjin Company English ClassRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 2.0
#AliveRated ★ 2.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 2.0
Honest CandidateRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
ExitRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0