Titles you rated
TwilightRated ★ 2.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5- WishRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0