Titles you rated
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Hogu's LoveRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
MaskRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5