Movies
Ratings
15
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 2.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0