Titles you rated
Little ForestRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
LionRated ★ 4.5
A Street Cat Named BobRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
SingRated ★ 4.5
Worst WomanRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0