Titles you rated
Home AloneRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 4.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 4.0
DecibelRated ★ 3.0
BargainRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
20th Century GirlRated ★ 4.0
Emergency DeclarationRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5- Grandmother’s CakeRated ★ 4.5
SingRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0- To My StarRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
I Want to Know Your ParentsRated ★ 4.0
In Our PrimeRated ★ 3.5- Love and LeashesRated ★ 2.0