Series
Ratings
85
Move to HeavenRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Love in ContractRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
My NameRated ★ 4.0
VictoriousRated ★ 5.0
To My Star 2: Our Untold StoriesRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Soundtrack #1Rated ★ 4.0
Thirty-NineRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
The Red SleeveRated ★ 5.0