Titles you rated
1917Rated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 2.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 2.5
Men in BlackRated ★ 3.0
The Polar ExpressRated ★ 2.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.0