Titles you rated
Some VoicesRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 0.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 1.0
DefaultRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Personal ShopperRated ★ 4.5
Ocean's EightRated ★ 4.0- BlackRated ★ 3.5
MementoRated ★ 3.0
DetachmentRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 3.0
Son of SaulRated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Night on EarthRated ★ 5.0
Mother!Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5