Titles you rated
Gintama'Rated ★ 5.0
Children of A Lesser GodRated ★ 5.0- GintamaRated ★ 5.0
- xxxHOLiC Shunmuki OVARated ★ 5.0
- xxxHOLiC KeiRated ★ 5.0
xxxHOLiCRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
IRISRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.0