Series
Ratings
12
Reply 1988Rated ★ 5.0
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
- 1리터의 눈물Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
The King of DramasRated ★ 3.0