Titles you rated
La La LandRated ★ 1.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 1.0
HereditaryRated ★ 1.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
The Wild RobotRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0
Smile 2Rated ★ 2.0
SmileRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Our TimesRated ★ 5.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
The Parent TrapRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Best of MeRated ★ 4.0