Movies
Ratings
361
DrumlineRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
American SplendorRated ★ 4.0
MartyrsRated ★ 2.5
TremorsRated ★ 3.0
The PiratesRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5