Series
Ratings
115
Record of RagnarokRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 2.5
Yu Yu HakushoRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 3.5
Gangnam B-SideRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 4.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
VigilanteRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5