Movies
Ratings
257
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
SpyRated ★ 5.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 4.0
DuneRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 5.0
The MercilessRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.5