Series
Ratings
124
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
HildaRated ★ 5.0
Most Beautiful Thing Season 1Rated ★ 4.0
UnbelievableRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Twin PeaksRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
RememberRated ★ 4.5