Titles you rated
The Color of PomegranatesRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Wild StrawberriesRated ★ 3.5- Dear JuheeRated ★ 2.5
Le SamouraïRated ★ 3.0
To LiveRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.5
Butch Cassidy and the Sundance KidRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5- PainkillerRated ★ 2.5
- Yeon huiRated ★ 3.0
- Home MealRated ★ 2.5
- The First GradeRated ★ 3.0
- i LoVe YuuuRated ★ 3.0
- HoleRated ★ 2.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5- Papa’s FingerRated ★ 2.5