Titles you rated
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0
KiddingRated ★ 4.0
Keep Sweet: Pray and ObeyRated ★ 3.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 5.0
BoJack HorsemanRated ★ 4.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.0
BoJack HorsemanRated ★ 3.5
Hikaru no GoRated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
GenyaRated ★ 3.0
Into the White NightRated ★ 5.0
The Naked DirectorRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0