Movies
Ratings
100
The CroodsRated ★ 4.0
SecretRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 5.0
FluRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0