Series
Ratings
32
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
Angry MomRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0