Titles you rated
Ice AgeRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 2.0
Life of PiRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
JumperRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0