Titles you rated
Suicide SquadRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
No Longer HeroineRated ★ 3.0
The PossessionRated ★ 2.0
Sinister 2Rated ★ 2.5
The BoyRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0- Horror Stories 3Rated ★ 0.5
Horror Stories 2Rated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 2.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
PunchRated ★ 3.0